Третій Всеукраїнський Форум інституцій місцевого розвитку
City Development Institutions Forum
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

22-23 жовтня в нашому місті вже третій рік поспіль проводиться Форум інституцій місцевого розвитку CDI Forum (City Development Institutions).

В рамках заходу зберуться близько 100 представників інституцій місцевого розвитку України, промислових підприємств, проектів міжнародної матеріально-технічної допомоги (Програма Розвитку Організації Об’єднаних Націй, Партнерство для розвитку міст) та підприємці з метою налагодження ефективної співпраці і обміну досвідом.

Географія учасників – від міст Дніпропетровської, Київської,  Львівської та інших областей до гостей з Канади.

Основна тематика Форуму – підтримка малого та середнього бізнесу.

На учасників чекають цікаві майстер-класи та панельні дискусії стосовно нових форм бізнесу, що останнім часом стають все більш популярними в України -  внутрішній туризм,  соціальне підприємництво, перспективи залучення внутрішньо переміщених осіб до малого та середнього бізнесу.

Продовжиться робота по даним темам в рамках секційних засідань, де під супроводом експертів (Олександр Осовець, спеціаліст з питань працевлаштування і розвитку підприємництва у ПРООН; Андрій Гінкул, експерт з розвитку інституцій місцевого розвитку,  Ренді Річардс, керівник відділу із залучення бізнесу, департамент економічного розвитку та туризму, округ Страскона, Канада;  Кедді Вард, головний радник з питань врядування проекту ПРОМІС) всі учасники зможуть шляхом жвавих дискусій та доповідей освоїти практичні аспекти ведення  таких форм бізнесу.

В цьому році генеральним партнером заходу є компанія Метінвест Холдінг.
Партнери: ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг»,  Проект «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Очікується, що протягом дводенного форуму учасники створять платформу для активного діалогу, поділяться інформацією щодо реалізованих проектів бізнесу та обміняються практичними порадами та рекомендаціями щодо розвитку малого та середнього підприємництва.

Крім того, в рамках Форуму запланована екскурсія індустріальними об’єктами міста, на якій учасники зможуть ознайомитися не лише з красою промислового Кривбасу, а також з його потужним потенціалом для розвитку туризму і перспективами економічного зростання  малого та середнього бізнесу в суміжних галузях.